• HAKKIMIZDA

1980 yılında bugünkü temellerini deniz makine olarak atan firmamız 1985 yılında makine ağını geliştirerek tarım makinesi üretiminde Bursa’da öncü firma olarak ticaret hayatına başlamıştır. 1994 yılında makine üretimine Ovaakça ‘da devam etmiştir.

2005 yılında TUDEKS markasıyla polietilen plastik sektörüne;  su, zeytin, yağ ve turşu depoları gibi çeşitli amaçlara uygun tank üretimi ile ilk adımlarını atmış zamanla standart ürünlerinin yanı sıra özel makine parçalarını da ekleyerek tarım, hayvancılık, tekstil, otomotiv gibi birçok sektöre hitap eden zengin ürün çeşitlerini müşterilerine sunmuştur.

2011 yılında ÖZDENİZ olarak makine üretimini tamamen bırakmış olup TUDEKS markasıyla  polietilen plastik ürün imalatı ile yoluna devam etmiştir.

İstenilen ürünün gerekirse önce çizimi sonra kalıbı firma bünyesinde hazırlanarak rotasyon teknolojisi ile ekonomik maliyetlerle isteklerinize hızlı şekilde cevap vermekte ve profesyonel kadrosu, disiplinli, otoriter ve sahip olduğu ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, Gıda Uygunluk Belgeleri ile kaliteye önem veren iş ahlakıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  • MİSYONUMUZ

Görev bilinci ile çalışıp, yenilikçi ve zengin ürün çeşitleri ile müşterilerinin ve çalışanlarının isteklerini ve memnuniyetini ön planda tutmak.  Yurt içine ve yurt dışına kaliteli ve güvenli ürünler sunarak, sürekli gelişmek ve alanında öncü bir firma olmaktır.

  • VİZYONUMUZ

Polietilen plastik sektöründe yaşam ve kalite değerlerine saygılı yenilikçi ürünleri, üstün kalite ve hizmet anlayışı ile Türkiye de pazarını güçlendirmek ve Dış pazar sayısını artırarak sektörde saygın ve lider bir firma olmaktır.

SERTİFİKALARIMIZ